Announcement

ОГОЛОШЕННЯ

щодо закупівлі обладнання за міжнародним грантовим проєктом QuaRSU «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» програми ЄС Еразмус+

Консорціум проєкту, що включає університети розташовані в містах Одеса, Львів, Суми, Маріуполь та Херсон, планує закупівлю обладнання згідно плану закупівель, що додається. Закупівля обладнання в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проект міжнародної технічної допомоги, буде здійснюватись за кошти гранту і має відповідати засадам статті 3 Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, згідно якої подібні закупівлі не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру.

Консорціум готовий розглянути пропозиції постачальників з урахуванням наступного:

Після аналізу наданих пропозицій, дотримуючись підходів прозорості, об'єктивності та чесного вибору переможця, буде обраний постачальник, виходячи із спроможності виконання замовлення у повному обсязі та співвідношення ціна-якість. Консорціум проєкту залишає за собою право зголоситись на частину пропозиції від потенційного постачальника.

 

Пропозиції просимо надсилати до 15.06.2021 року на електронну адресу контактної особи Консорціуму - a.piven@ms.sumdu.edu.ua

із копією координатору проєкту - zvn@onma.edu.uaПропозиції мають бути актуальними протягом не менш ніж 60 днів з моменту надання. 

Для завантаження технічної специфікації натисніть на іконку нижче:

Для завантаження реєстаційної карти проєкту натисніть на іконку нижче:

 

ПОДІЛИТИСЬ ЦІЄЮ СТАТТЕЮ