Зустрічі і семінари

Конференція для представників команд-  переможців конкурсу Програми Еразмус+

27-28 січня у м. Брюссель, Бельгія пройшла конференція для представників команд - переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE). Конференція була організована Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) за участю представників Генеральних Директоратів Європейської Комісії, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

Проект «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QuaRSU) був представлений Координатором проекту М. Франковичем (Ягеллонський університет), та Національним координатором проекту в Україні В. Захарченко (Національний університет «Одеська морська академія»).

Головною метою заходу було ознайомлення представників команд-переможців конкурсу 2019 року з правилами реалізації проектів CBHE, надання консультацій з поточних питань та налагодження співпраці між проектами та країнами, а також ознайомлення з особливостями запровадження проектів в різних країнах.

У заході взяли участь близько 420 учасників з 79 країн світу.

Команди-переможці з закладів вищої освіти України отримали інструкції та отримали інформацію та набули практичні навички щодо нових правил та особливостей реалізації проектів Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE), а також започаткували нові зв’язки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії та підтримання успішного рівня впровадження Програми ЄС Еразмус+ для українських стейкхолдерів.

ПОДІЛИТИСЬ ЦІЄЮ СТАТТЕЮ