Зустрічі і семінари

Онлайн зустрічі проекту "QUARSU"

08.05.2020 р. відбулась онлайн зустріч проекту «QUARSU». У рамках зустрічі було розглянуто такі питання:

1. Загальна інформація від національного координатора про поточний стан справ за проєктом.
  2. Підготовка до реєстрації проєкту: оформлення та комплектування пакету документів.
  3. Робота за робочим пакетом WP 1: інформація національного координатора; план дій.
  4. Планування он-лайн тренінгів для українських партнерів: строки, тематика, технічні рішення.
  5. Різне.

У зустрічі взяли участь всього 16 осіб, включаючи координатора проекту професора Марека Франковича (Ягелонський університет, Польща) та національного координатора від України професора Вадима Захарченка (Національний університет “Одеська Морська Академія”, Україна)

ПОДІЛИТИСЬ ЦІЄЮ СТАТТЕЮ