Зустрічі і семінари


     Робоча зустріч в Одесі

21 серпня 2019 р. відбулась робоча зустріч Координатора проекту доктора Марека Франковича (Ягеллонський університет, м. Краків, Республіка Польща), та Національного координатора проекту в Україні профессора Вадима Миколайовича Захарченко (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна).

Др. М. Франкович і проф. В. Захарченко є основними авторами заявки на проект Еразмус «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів (QuaRSU)», яка стала переможцем у конкурсі 2019 року програми ЄС Erasmus+ у категорії «Розвиток потенціалу вищої освіти».

У рамках проекту передбачена апробація в українських університетах кращих європейських практик визнання освітніх і професійних кваліфікацій та результатів навчання, у тому числі – формального, неформального та інформального.

У проекті передбачена участь закладів вищої освіти, професійних організацій та установ з визнання кваліфікацій України, Республіки Польща, Естонії, Ірландії та Португалії.

Під час робочої зустрічі Др. М. Франкович і проф. В. Захарченко обговорили та узгодили план першочергових дій з підготовки та запуску проекту, а також організації ефективної взаємодії між партнерами.

ПОДІЛИТИСЬ ЦІЄЮ СТАТТЕЮ