Announcement

ОГОЛОШЕННЯ

щодо закупівлі обладнання за міжнародним проєктом «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» програми ЄС Еразмус+

Консорціум проєкту «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів», до складу якого входять університети, розташовані в містах Одеса, Львів, Суми, Маріуполь та Херсон, планує здійснити закупівлю обладнання згідно орієнтовного плану закупівель, що додається, та пропонує зацікавленим сторонам надавати попередні пропозиції щодо постачання. 

Консорціум звертає увагу, що наведений орієнтовний план закупівель може уточнюватись в залежності від фактичної наявності певних видів обладнання у потенційних постачальників та відповідних цінових пропозицій.

Закупівля обладнання в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проект міжнародної технічної допомоги, має відповідати нормам статті 3 Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, згідно якої подібні закупівлі не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру. 

Консорціум готовий розглянути попередні пропозиції постачальників з урахуванням наступного:

Після аналізу попередніх пропозицій потенційних постачальників Консорціум буде уточнювати замовлення і запросить зацікавлені сторони надати остаточні пропозиції відповідно до уточненого плану закупівель.

Попередні пропозиції просимо надсилати до 30.10.2020 року на електронну адресу контактної особи Консорціуму - a.piven@ms.sumdu.edu.ua із копією координатору проєкту – zvn@onma.edu.ua

Для завантаження натисніть на іконки нижче

           

 

ПОДІЛИТИСЬ ЦІЄЮ СТАТТЕЮ